UKRAVIT презентувала новий фунгіцидний протруйник для зернобобових

11 лютого 2019 56 0
UKRAVIT презентувала новий фунгіцидний протруйник для зернобобових
UKRAVIT

Компанія «UKRAVIT» у 2019 р. виводить на ринок контактний фунгіцидний протруйник для сої, гороху, соняшника та картоплі — Рестлер (флудиоксоніл, 25 г/л). Про це повідомила прес-служба компанії.

Щоб отримати здорові, дружні сходи зернобобових, необхідно, в першу чергу, подбати про якісний захист посівного матеріалу. Адже на початкових етапах розвитку ці культури є особливо вразливими до хвороб.

«Безпечність використання та виняткова ефективність при низьких нормах витрати роблять флудиоксоніл провідною молекулою в захисті насіння зернобобових культур. Він обережно поглинається рослиною і блокує ріст міцелію гриба, внаслідок чого той гине. За рахунок такої дії препарат контролює широкий спектр патогенів — ґрунтову на насіннєву інфекцію Fusarium, пліснявіння насіння та аскохітоз і має тривалий захисний період», — розповідає керівник департаменту захисту прав клієнтів компанії Олександр Мигловець.

Препарат знищує збудників грибкових хвороб як на поверхні насіння (екзогенна інфекція), так і всередині (ендогенна інфекція); в подальшому він ефективно захищає кореневу систему, сходи та безпосередньо рослину і навіть контролює повторне інфікування. Великою його перевагою є й те, що Рестлер можна застосовувати одночасно з інокулянтами, а також у бакових сумішах з іншими фунгіцидними (Баріон, Ультрасил) та інсектицидними протруйниками (Екзор, Матадор). А надзвичайно висока толерантність до культури гарантує безпечний повноцінний розвиток посівів на ранніх стадіях росту та розвитку.

Інтерес до вирощування зернобобових культур, в тому числі й нішевих, постійно зростає. На їхню користь говорить висока рентабельність вирощування, на яку не вплинули навіть несприятливі погодні умови двох останніх сезонів: незважаючи на скорочення посівних площ під сою на 13 %, в минулому році аграрії зібрали 4,46 млн тонн бобів, що на 14, 4 % перевищує показники 2017 р.

Виконано за допомогою Disqus