АІС презентує нову вітчизняну техніку на АгроВесні 2019

14 лютого 2019 628 0
АІС презентує нову вітчизняну техніку на АгроВесні 2019

Група компаній АІС візьме участь у масштабній виставковій події «АгроВесна 2019». У рамках виставки «Зернові технології-2019» АІС представить кілька експозицій з технікою для агробізнесу, включаючи автопаливозаправник KrASZ-M5С5Т1, сільгоспсамоскид KrASZ-C4DC0S і трактор МТЗ Беларус 1221.2. Про це повідомляє Traktorist.ua з посиланням на прес-службу групи компаній АІС.

Автопаливозаправник KrASZ-M5С5Т1 (на шасі МАЗ 5340) призначений для транспортування, короткочасного зберігання та заправки автотехніки світлими нафтопродуктами з щільністю не більше 830 кг/м3. Також модель підійде для агрокомпаній, які працюють в польових умовах й інших клієнтів, які мають власний автопарк.

Корпус цистерн виготовлений з листової вуглецевої сталі (сталь 09Г2С ДСТУ 8541 до: 2015). Вони розділені на два рівних відсіки та посилені всередині шпангоутами, що дає можливість перевозити різні види пального. У кожному відсіку встановлені поперечні хвилерізи, які посилюють конструкцію цистерни та перешкоджають виникненню гідроударів.

Завдяки особливій конструкції ємності, всередині підтримується постійний температурний режим. Внаслідок цього ймовірність загоряння паливної суміші зводиться до мінімуму. Крім цього, підтримка температури на одному рівні виключає випаровування пального під час транспортування.

Сільгоспсамоскид KrASZ-C4DC0S (на шасі ГАЗ Next C41R13-50) при транспортуванні сільгоспвантажів здатний замінити автомобілі великих класів. Його вантажність становить 4400 кг. Самоскид має металеву вантажну платформу з висотою бортів 90 см і тристороннє розвантаження. Застосовувати автомобіль можна для перевезення навалювальних, сипучих або інших вантажів, придатних для вивантаження за допомогою їх перекидання з кузова.

«Трактор Беларус 1221.2 має ряд переваг і відповідає високим європейським стандартам. Високі характеристики потужності, економічність, спрощена заміна навісного та напівнавісного обладнання, здатність агрегатуватися з вітчизняними та зарубіжними сільгоспмашинами, збільшений дорожній кліренс, комфорт робочого місця, оснащення високоефективним світлотехнічним обладнанням», — зазначається в повідомленні.

Крім того, модель призначена для транспортних робіт, постачання важких вантажів складними ділянками дороги та по бездоріжжю, робіт на великих фермерських та комунальних господарствах, а також промисловому секторі та будівництві.

Виконано за допомогою Disqus