АІС збільшив частку продажів автомобілів і сільгосптехніки в кредит і лізинг до 29%

20 лютого 2019 93 0
АІС збільшив частку продажів автомобілів і сільгосптехніки в кредит і лізинг до 29%
Traktorist.ua

Група компаній АІС у 2018 р. майже у півтора рази збільшила частку продажів автомобілів, вантажівок, автобусів і сільгосптехніки в кредит і лізинг. Про це повідомляє Traktorist.ua з посиланням на прес-службу АІС.

У 2017 р. частка проданих АІС транспортних засобів в кредит і лізинг склала 20%. У 2018 р. частка кредитно-лізингових угод збільшилася до 29% від загального обсягу продажів.

У компанії повідомляють, що підвищення продажів техніки в кредит і лізинг викликано цілою низкою факторів:

збільшення кількості банків та лізингових компаній, які активно працюють у цьому сегменті;
поліпшення фінансових умов покупки в кредит і лізинг;
початок активного кредитування або продажу в лізинг автомобілів з пробігом;
велика кількість акційних програм і періодично діючі акційні пропозиції з продажу в розстрочку або зі зниженою % ставкою річних.
Також АІС пропонує клієнтам скористатися біржею фінансових послуг «АІС Фінанс».

Компанія уклала угоду про співпрацю з двома десятками провідних фінансових установ України та пропонує більше сотні програм.

У планах компанії на 2019 р. посилювати позиції в цьому напрямку. Тому АІС планує активізувати роботу з новими партнерами.

Наразі АІС пропонує придбати в кредит і лізинг легкові і/або комерційні автомобілі таких брендів, як Renault, Citroen, Peugeot, Geely, Chevrolet, Opel, ГАЗ, УАЗ; вантажні автомобілі та спеціальну агротехніку МАЗ, ГАЗ, автобуси ГАЗ, ПАЗ, трактора МТЗ Belarus.

Виконано за допомогою Disqus