BEDNAR презентує на українському ринку нові моделі посівної та ґрунтообробної техніки

20 лютого 2019 71 0
BEDNAR презентує на українському ринку нові моделі посівної та ґрунтообробної техніки
Traktorist.ua

Чеський виробник сільгосптехніки BEDNAR випустив нові моделі дискових лущильників у сімействі Atlas: Atlas AE 12400 Profi та Atlas AО 6000 Profi, а також сівалку Omega OO 6000 FL. Уже з лютого ці новинки доступні для замовлення в Україну. Про це повідомив комерційний директор BEDNAR в Україні Михайло Кришко, передає Traktorist.ua.

Atlas AE 12400 Profi — це широкозахватний 12-метровий дисковий культиватор, розроблений для забезпечення високої продуктивності та економії, що досягається завдяки великій ширині агрегату та високій швидкості роботи.

Основні переваги Atlas AE Profi включають в себе X-подібне розташування дисків, що дозволяє працювати агрегату точно по осі руху трактора, а також розташування транспортного мосту перед робочими дисками. При такій конструкції борона працює стабільно та ефективно на заданій глибині. Ця модель лущильника має просте та зручне електрогідравлічне управління функціями машини. Atlas AE Profi відрізняється швидкими та легкими маневрами на поворотних смугах завдяки переднім колесам і заднім коткам.

Короткий дискатор Atlas AО 6000 Profi має дуже міцну конструкцію, яка підходить як для мінімальної системи обробітку ґрунту (при роботі з великою кількістю рослинних решток), так і для традиційного способу ведення сільського господарства.

Агрегат має передній ріжучий коток Trash Cutter, використання якого стає все більш популярним в Україні при роботі з рештками соняшника, кукурудзи та інших культур.

Основними перевагами агрегату є X-подібне розташування дисків, що запобігає зміщенню машини, а також вбудований міст, який виключає розгойдування техніки під час роботи.

Використання А-диска діаметром 620×6 мм дозволяє обробляти ґрунт на глибину до 16 см при інтенсивному перемішуванні стерні.

Omega OO 6000 FL — це універсальна сівалка нового покоління з дисковою підготовкою ґрунту, що дозволяє висівати різні типи культур з різною нормою висіву. При цьому можна вносити добрива як в рядок, так і в міжряддя.

Агрегат дозволяє проводити посів навіть в складних умовах важких ґрунтів, завдяки використанню передніх Х-подібних дискових секцій та паралелограмних сошників з системою PSP, які працюють з тиском до 130 кг. Система PSP (точне розміщення насіння) дозволяє сошникам висівати насіння на однаковій глибині по всій ширині машини й ідеально копіювати нерівності поверхні поля.

Завдяки тому, що сівалку можна комплектувати цілим рядом опцій, це дозволяє використовувати її для посіву будь-яких культур в різноманітних умовах. А пластикові баки, які працюють з надлишковим тиском всередині, дозволяють висівати  точно задану норму як зерна так і добрив.

Виконано за допомогою Disqus

Матеріали за темою