Titan Machinery став дилером BEDNAR в Україні

2 квітня 2019 36 0
Titan Machinery став дилером BEDNAR в Україні
BEDNAR

Компанія Titan Machinery уклала угоду про співпрацю з чеським виробником сільгосптехніки BEDNAR. Про це повідомляє Traktorist.ua.

Новий дилер очікує від спільної роботи з виробником великих обсягів продажів. Titan Machinery буде реалізовувати сільгоспмашини BEDNAR по всій Україні, але особливий фокус дилер планує зробити на центральні та північні регіони.

«За останні три роки BEDNAR значно розширив портфоліо новими сільгоспмашинами. Наразі їх продукція конкурує з лідерами ринку», —підкреслив комерційний директор Titan Machinery Ukraine Віталій Базилевич.

Titan Machinery планує реалізовувати всю лінійку техніки BEDNAR. Зокрема, у компанії увагу хочуть сфокусувати на передпосівних компакторах Swifter, посівних комплексах Omega, коротких дискових боронах SwifterDisc та глибокорозпушувачах з внесенням добрив Terraland.

Комерційний директор BEDNAR в Україні Михайло Кришко зазначив, що Titan Machinery є однією з найпотужніших дистриб'юторських компаній у світі та входить до ТОP-5 найбільших імпортерів за результатами 2018 р. в Україні.

«Портфоліо BEDNAR є актуальним для українського ринку. Окрім того, BEDNAR також працює з Titan Machinery на міжнародному рівні, наприклад, в Болгарії, Румунії, Сербії та розпочинає в Німеччині», — зазначив Михайло Кришко.

BEDNAR очікує від співпраці з Titan Machinery успішної взаємовигідної системної роботи в просуванні, продажах і сервісному обслуговуванні клієнтів.

«Нас цікавлять партнери, з якими можна будувати успішну стратегію розвитку як продажів, гарантійно-сервісного обслуговування, так і маркетингової активності. Нас не цікавить кількість дилерів заради кількості. Наша стратегія — сформувати команду сильних системних дилерів і прийти крок за кроком з ними до регіоналізації, що дасть Клієнту можливість отримати максимальний ефект від використання наших агрегатів», — заявив Михайло Кришко.

Виконано за допомогою Disqus