Стартував другий сезон проекту для розвитку стартапів MHP accelerator

27 лютого 2019 52 0
Стартував другий сезон проекту для розвитку стартапів MHP accelerator

Radar Tech, Agrohub та агрохолдинг МХП 27 лютого запустили другу програму розвитку для стартапів MHP accelerator 2.0. Про це повідомила прес-служба компанії.

Акселератор шукає перспективні рішення для покращення технологічного потенціалу сільськогосподарської галузі.

Фіналісти програми отримають можливість комерційного запуску в партнерстві з МХП. Серед інших можливостей для стартапів — доступ до ресурсів та виробничій базі агрохолдингу, менторська підтримка від ключових експертів МХП, 250+ годин теорії та практики, нетворкінгу під час динамічної навчальної програми за участю 30+ лекторів та практиків.

«Зараз в нас 5 комерційних проектів зі стартапами першого сезону. Ми інвестуємо в ці рішення, розвиваємо їх, підтримуємо, та зацікавлені в нових командах, з якими разом зробимо українську галузь більш інноваційною, зможемо вплинути на розвиток України», — прокоментувала директор департаменту управління персоналом та комунікацій МХП Ксенія Прожогіна.

В цьому наборі акселератор перш за все буде розглядати продукти в наступних семи напрямках:

  • Агробіотехнології;
  • Діджиталізація;
  • Торгівельні майданчики;
  • Автоматизація промислового виробництва та процесів;
  • Енергоефективність, «Зелена енергетика» та управління відходами;
  • Інновації в корпоративному управлінні;
  • Food: технології та продажі.

Акселератору цікаві також інші рішення, які можна застосувати у роботі агрохолдингу.

«Впровадження інновацій — це не спринт, а марафон, готовність йти вдовгу, тестувати, змінювати. Особливо в агросекторі з його річними циклами. Задача Agrohub — щоб український агробізнес став більш ефективним за рахунок впровадження технологій», — розповіла лідер агронапрямку Radar Tech, засновник Agrohub Юлія Порошенко.

З усіх отриманих заявок журі MHP accelerator 2.0 вибере 30 півфіналістів, які пройдуть програму преакселераціі — тиждень навчального інтенсиву з основ технологічного бізнесу. За підсумками цього етапу будуть відібрані 10 резидентів акселератора, які пройдуть динамічну, адаптовану під особливості агрогалузі, навчальну програму від 30+ експертів і практиків.

Учасники акселерації зможуть провести пілотні проекти та перевірити гіпотези на базі МХП, отримають доступ до ресурсів, корпоративної експертизі та менторську підтримку від провідних фахівців холдингу.

Подати заявку на участь в MHP accelerator можна до 21 квітня 2019 р. включно за посиланням.

 

Виконано за допомогою Disqus