Іноземців зацікавила українська ІТ-розробка для аграріїв

108
0
Іноземців зацікавила українська ІТ-розробка для аграріїв
agroport.ua

Україна представила нову ІТ-розробку для аграріїв на світовому конкурсі стартапів у Швейцарії. Цей додаток забезпечує швидку комунікацію між органічними виробниками і покупцями на локальних та світових ринках. Продуктом відразу зацікавилося багато іноземних компаній. Про це повідомляє agroport.ua.

Новий український продукт — мобільне рішення AgroportEх.Bio — поєднало в собі агро і IT. Проект був високо оцінений на великому світовому конкурсі стартапів посівної стадії Seedstars Global Summit у Швейцарії.

Читати за темою: У США розробили технологію для очистки ґрунту від каміння на полях.

Україна вперше була представлена ​​на конкурсі аграрним напрямком. При цьому організатори зізналися, що давно вже чекали від нашої країни подібного стартапу, адже Україна останніми роками показує стрімке зростання в аграрній галузі і серйозні досягнення в сфері IT.

Мобільний  додаток AgroportEх.Bio — це ефективний інструмент для просування фермерської продукції на міжнародний ринок. Він допомагає виробникам знаходити покупців своєї продукції за кордоном, вирішуючи таким чином важливе завдання збуту продукції.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші фермерські новини України на нашій сторінці в Facebook, на каналі Telegram, а також підписуйтесь на Куркульський вісник.

Выполнено с помощью Disqus