Стартувало навчання для фіналістів MHP accelerator 2.0

5 червня 2019 32 0
Стартувало навчання для фіналістів MHP accelerator 2.0
Прес-служба проектуСтартувало навчання для фіналістів MHP accelerator 2.0

Radar Tech, Agrohub та агрохолдинг МХП розпочали програму навчання для фіналістів MHP accelerator 2.0 3 червня. Про це повідомила прес-служба проекту.

З дев’яти команд фіналістів, сім стартапів стали учасниками серії підготовчих івентів MHP accelerator 2.0, в тому числі регіональних Idea Garage в Дніпрі та Києві, а також зустрічей з експертами МХП Office hours.

Команди, які пройшли відбір, представляють різні технологічні рішення, що можливо використовувати в роботі агрохолдингу. Серед них рішення для екологічного моніторингу, переробки відходів виробництва, корпоративного управління та інші.

Команди резидентів:

  • Октопус — робототехніка для біобезпеки: дезінфекції, вакцинації та розпилення підстилки на птахофабриках;
  • Хмарка — чат-боти для корпоративного управління;
  • Bonechar — створення фосфорних добрив з кісткових відходів шляхом високотемпературного піролізу;
  • Chefbox — автоматизовані гастроном-кіоски готової їжі;
  • IntelSoft — впровадження математичного моделювання та методів штучного інтелекту в щоденну операційну діяльність, прогнозування внутрішніх процесів, поведінки клієнтів і зовнішніх чинників;
  • ITGroup — автономна станція екологічного моніторингу з мобільним додатком;
  • Kroll Technologies — функціональна багаторазова тара для використання в картонажному фризері з метою блокової заморозки;
  • QRSmarty — сервіс з обліку ТМЦ на виробництві;
  • Tocan Агротех — система планування для оптимізації переміщення врожаю з поля до місця зберігання та відвантаження.

Ці команди вже пройшли в рамках півфіналу тиждень інтенсивної підготовки до роботи з корпорацією. Преакселерація — це вступна частина програми розвитку, що складається з серії воркшопів, лекцій та експертних консультацій.

В рамках основного етапу програми, безпосередньо акселерації, команди отримають поради від експертів агро-, бізнес- і стартап-галузі, протестують гіпотези, отримають доступ до ресурсів, корпоративної експертизи та менторську підтримку від провідних фахівців агрохолдингу. Фіналісти програми MHP accelerator 2.0 також отримають можливість комерційного запуску в партнерстві з агрохолдингом МХП.

На учасників чекають 11 тижнів інтенсивної роботи над власними проектами.

Програма акселератора складається з 3 навчальних модулів, кожен з яких включає в себе тиждень практичного навчання на території UNIT.City, а також час на доопрацювання рішень, індивідуальні зустрічі з закріпленими за командою фахівцями МХП і проведення пілотних проектів на базі агрохолдингу.

На фіналістів чекають поїздки на спеціальні тестові полігони агрохолдингу, на птахофабрики для проведення експериментів, пілотування та доопрацювання рішень.

У фіналі програми — DEMO DAY, на якому резиденти акселератора презентують свої успіхи та напрацюваннями перед експертами агрохолдингу МХП, Radar Tech і Agrohub, ключовими гравцями галузі, інвесторами та партнерами. Цього року DEMO DAY акселераційної програми відбудеться 5 вересня.

 

Виконано за допомогою Disqus