Німецькі інвестори збудують свинокомплекс на Львівщині

7 березня 2019 1044 0
Німецькі інвестори збудують свинокомплекс на Львівщині
pixabay.com

Сьогодні проект перебуває на етапі пошуку відповідної земельної ділянки у Львівській області для будівництва комплексу із дотриманням всіх вимог. Про це стало відомо під час зустрічі голови Львівської ОДА Олега Синютки  з власником компаній GmbH «Poels Mastschweine,GmbH «Tierprodukstion Alkersleben» в Німеччині Люком Йоханесом Якобусом. Про це повідомила прес-служба Львівської ОДА.

«У нас є багато компаній німецького походження, на деяких з них працюють 3-7 тис. людей. При цьому вони дуже чіткі і працюють відповідно до чинного законодавства, що для нас дуже важливо. Ми вітаємо ваше рішення увійти в країну. Я переконаний, що тут найкращий інвестиційний клімат. Відтак, коли ви зупинитесь на земельній ділянці ми розпишемо дорожню карту реалізації проекту, аж до старту вирощування», — зазначив Олег Синютка.

Також очільник області наголосив на важливості раціонального використання відходів виробництва в межах реалізації проекту.   

«Ми маємо 2 підприємства на території східної Німеччини. Це 4,5 тис. і 5 тис. свиней. Ми працюємо на високому рівні, що стосується здоров’я та екологічних стандартів. Ми хочемо інвестувати сюди, можливо заснувати схожу ферму на ті, які вже маємо, щоб залучити ті ресурси, які тут є і співпрацювати з підприємствами, які є тут в околиці», — розповів Люк Йоханес Якобус.

Сторони обговорили попередні кроки реалізації проекту на території Львівської області.  

Виконано за допомогою Disqus