На заводі ALFA Smart Agro удосконалили виробництво препаратів

11 березня 2019 49 0
На заводі ALFA Smart Agro удосконалили виробництво препаратів
alfasmartagro.com

На Білоцерківському заводі препаративних форм (БЗПФ) компанії ALFA Smart Agro встановили другу автоматичну лінію фасування ЗЗР. Обладнання не має аналогів в Україні та адаптоване під розлив препаратів незалежно від їх фізико-хімічних характеристик. Про це повідомила перс-служба компанії.

Цей завод єдиний в Україні, де фасування ЗЗР відбувається повністю в автоматичному режимі. Перша комп’ютеризована лінія була встановлена на підприємстві весною минулого року на дільниці виробництва гербіцидів. Друга лінія призначена для автоматизації  фасування концентратів суспензій. Вона встановлена декілька місяців тому та вже успішно пройшла виробничі випробування.

Виробнича потужність другої автоматичної лінії складає в середньому 3, 6 тис. л/год. Фасування продукції може відбуватися в тару об’ємом від 200 мл до 20 л.

«Встановлення на БЗПФ ще однієї автоматичної лінії фасування — показник того, наскільки важливим для нас є кожен виробничий етап. Засоби захисту рослин вимагають найточнішого дотримання усіх стандартів якості. Тому ми використовуємо найсучасніше обладнання, яке здатне виконувати унікальні за складністю завдання. Мінімізуючи вплив людського фактора на стадії фасування, БЗПФ забезпечує ще вищу якість ЗЗР», — наголошує директор Білоцерківського заводу препаративних форм Роман Шпаченко.                         

Виконано за допомогою Disqus