Білоголова капуста почала стрімко дорожчати

12 березня 2019 750 0
Білоголова капуста почала стрімко дорожчати
pixabay.com

За кілька останніх тижнів вартість білоголової капусти почала стрімко зростати, при тому, що зростання виявилося настільки швидким, що призупинився експортний рух, а основна реалізація припала на внутрішній ринок. Про це повідомляє Kurkul.com спільно з FreshBot.

Вже на прикладі цибулі, в цьому сезоні, ми побачили, що фермери та основні гравці на ринку не відносяться системно до експорту, а завжди дивляться на додатковий заробіток, що не є гарною тенденцією. Капуста експортується з України не так активно, як інші експортні культури, але потенціал у неї величезний. Широти в яких зосереджені великі обсяги площ під капустою сприятливі для вирощування, з меншими потребами в додаткових пестициди або іншої хімії.

Основними вимогами і показниками капусти для експорту повинні бути розмір і аналіз на залишкові пестициди (не кажучи про зовнішній вигляд і сортності). Європейські покупці готові не висувати особливі вимоги до упаковки або доопрацювання капусти так, як самі її, найчастіше, переробляють, а тільки потім поставляють в магазини.

Внутрішній ринок дуже швидко відреагував на зміни ціни на капусту, а полиці в супермаркетах після вихідних вже рясніють цінами від 12 до 16 грн/кг (в залежності від регіону і мережі рітейлу).

Продовжуємо стежити за цінами з FreshBot:

Appstore

Google Play

Виконано за допомогою Disqus