Морква подорожчала на 20%

19 березня 2019 239 0
Морква подорожчала на 20%
pixabay.com

Цей сезон для всіх виробників борщового набору, був дуже важким. Погода внесла свої корективи в урожай, а самі фермери внесли вже свої в цінову політику. Про це повідомляє Kurkul.com спільно з FreshBot.

Уже не перший місяць поспіль триває стрімке зростання вартості капусти білоголової, яка вже обігнала за ціною цибулю, яка тримала лідерство за ціною з вересня минулого року.

Морква все ще не перевалила за психологічний максимум покупців, однак зростає і її вартість. За кілька тижнів поспіль, ціни в роздрібних мережах зросли в середньому на 10%, а на гуртових ринках уже зараз спостерігається подорожчання, як мінімум, на 15-20%, у порівнянні з минулим місяцем.

Цін минулого року (вище 20 грн/кг) на моркву не слід очікувати, але нинішні 10-12 грн/кг, вже вище очікувань виробників на цей рік, а так в новому сезоні слід чекати чергового «морквяного буму».

Експортний потенціал моркви досі не розкритий, але це причина того, що це однорічна рослина, що не вимагає капітальних витрат, що і не стимулює людей замислюватися над системністю.

Продовжуємо стежити за цінами з FreshBot:

Appstore

Google Play

Виконано за допомогою Disqus