Україна стала лідером із постачання яєць до ОАЕ

24 березня 2019 202 0
Україна стала лідером із постачання яєць до ОАЕ
pixabay.com

Яйця птахів у шкарлупі є топ-продукцією, яку Україна постачає до ОАЕ. Українські виробники стали лідером на ринку збуту яєць до ОАЕ, з часткою 25% від усього ринку. Цей продукт є одним із основних з експорту продовольства. Імпортний попит на яйця птахів оцінюється у $109,1 млн. Повідомляє info.shuvar.

ОАЕ — велика нафтодобувна країна з високим рівнем доходу ($110,2 млрд у 2017 р.). Проте через засолення ґрунтів та виснаження підземних вод, ОАЕ змушені імпортувати близько 70% продовольства.

Найбільше ОАЕ купують: сухе молоко, сир, масло, яйця птиці, м’ясо свійської птиці, цукор та цукрові кондитерські вироби.

М’ясо свійської птиці — топова експортна позиція для нашої держави вже не перший рік. Попит на курятину в ОАЕ залишається стабільно високим, а частка поставок українськими виробниками становить 2,5%.

Топ-елементами стали заморожені тушки та зрізи (частини тушок).

Імпортний попит на кукурудзу до ОАЕ оцінюється у $143,1 млн, Україна вилучила $6,8 млн.

Головними постачальниками зерна стали: Аргентина, Бразилія, США. Україна — шоста. Ячменю ОАЕ закуповує загальною вартістю $89,7 млн.

Загалом ринок продуктів харчування ОАЕ оцінюється у $10,7 млрд, агропродукції — $2,34 млрд.

Вітчизняне виробництво виконує поставки на $4,1 млн та знаходиться на третьому місці. Головним конкурентом для України стала Австралія та Аргентина.

Виконано за допомогою Disqus