АІС імпортуватиме в Україну автомобілі вантажопідйомністю до 40 т

9 квітня 2019 83 0
АІС імпортуватиме в Україну автомобілі вантажопідйомністю до 40 т
АІС

Група компаній АІС підписала ексклюзивну дистриб'юторську угоду з китайською автомобільною корпорацією China First Automotive Group Corporation (FAW). Про це повідомляє Traktorist.ua з посиланням на прес-службу АІС.

АІС буде імпортувати модельну лінійку вантажних автомобілів FAW вантажопідйомністю від 2,8 т до 40 т, займатися розвитком дилерської мережі, проведенням гарантійного та сервісного обслуговування.

«АІС планує постачати в Україну вантажівки FAW як у вигляді шасі, так і бортових автомобілів і самоскидів. В Україні на замовлення АІС на потужностях автомобільного заводу «Авто-Холдинг» м.Кременчук заплановано виробництво широкої лінійки автомобілів з різними типами надбудови: бортові, фургони, самоскиди, зерновози, комунальна техніка. Залежно від моделі, рівень локалізації виробництва складе від 15% до 40%», — йдеться в повідомленні.

АІС і завод «Авто-Холдинг» інвестували в розвиток проекту FAW в Україні близько $500 тис.

«Ринок нових вантажних автомобілів стабільно розвивається. За підсумками 2018 р. його обсяг склав 4,7 тисяч одиниць. Наша компанія завжди мала сильні позиції у цьому сегменті. Ми впевнені, що за допомогою такого надійного партнера як FAW ми зміцнимо своє становище і запропонуємо покупцям досить багато нових моделей вантажівок, які швидко окупляться», — підкреслив директор по маркетингу АІС Сергій Боровик.

Старт продажів запланований на другу половину 2019 р.

Виконано за допомогою Disqus