Сканія Україна презентувала вантажівку G440XT для аграрного сектору

7 червня 2019 1293 0
Сканія Україна презентувала вантажівку G440XT для аграрного сектору
Сканія Україна презентувала вантажівку G440XT для аграрного сектору

Компанія «Сканія Україна» презентувала вантажівку моделі G440XT, яка призначена для перевезень у аграрному секторі. Презентація машини відбулася на виставці АГРО-2019. Про це повідомив менеджер з продажу «Сканія Україна» в Південному регіоні Олександр Шевченко, передає Traktorist.ua.

«Вантажівка Scania максимально збалансована для того, щоб відповідати з одного боку низьким експлуатаційним витратам, з іншого — закривати більшу частину витрат перевізників саме в цьому напрямку. Тому на сьогодні ця машина користується дійсно великим попитом серед аграріїв», — розповідає Олександр Шевченко.

Scania G440XT оснащена двигуном потужністю 440 к.с. з нормою викидів Євро 5 та системою очищення відпрацьованих газів SCR. На машині стоїть роботизована коробка передач 12*3 із системою перемикання Opticruise.

Для більшої надійності паливний бак встановлено стальний, об’ємом 450 л. Вантажопідйомність переднього мосту машини — 7500 кг, заднього — 11500 кг відповідно. Також вантажівка має систему допомоги утримання на схилах HillHold.

«Модель G440XT адаптовна спеціально для аграрного ринку. По-перше, тут більший бак для подолання великих відстаней. По-друге, ця машина іде з великим кліренсом, збільшеним металевим бампером, за який можна потягнути автомобіль, не боячись його пошкодити. Всі машини адаптовані під встановлення додаткового обладнання різних причепів, а також мають потовщену раму в порівнянні з європейськими автомобілями», — говорить інженер відділу продажів «Сканія Україна» Кирило Романенко.

Він додав, що перші тягачі G440XT були завезені в Україну весною цього року та на даний момент їх продано вже понад 50 одиниць.

«Нова вантажівка Scania стала вже четвертою у нашому господарстві від цього бренду. Так як у нас переважно бездоріжжя, то ми беремо їх з упором на тягове зусилля, швидкість нам не така важлива, тут розігнатися ніде. На 100 км в середньому вантажівки витрачають 29 л. Зерновози у нас працюють від поля до елеватора і від елеватора до портів, які знаходяться від нас за 150 км. Вантажівки Scania чудово себе показують на наших дорогах», — розповів голова фермерського господарства John Deere B Петро Бирбинюк.

Виконано за допомогою Disqus