В Україні стрімко здешевшали огірки

9 квітня 2019 1732 0
В Україні стрімко здешевшали огірки
pixabay.com

Істерики з цінами на огірки під 100 грн/кг закінчилися і ціни спускаються на звичний рівень, а пропозиція українських виробників збільшується з кожним днем. Про це повідомляє Kurkul.com спільно з FreshBot.

Уже понад місяць на полицях супермаркетів і ринках з'явилися вітчизняні огірки і з наближенням сезону відкритого грунту, радують не тільки ціни, а й якість і асортимент. Залежно від регіону та мережі рітейлу, цінники на імпортні огірки варіювалися від 47 до 55 грн/кг, а вітчизняній від 55 до 62 грн/кг.

Слід зауважити, що більшість покупців, з появою пропозицій від українських виробників, різко переключилися на українську продукцію. Це спровокувало зростання цін, проте стрімке зростання обсягів вибірок стримує його.

Основна кількість ранніх огірків українських виробників йшла на експорт до Білорусі та країн Балтії. Проте високі ціни на внутрішньому ринку і невисокі на експортному, змінили трохи вектор продажів і українці вже декілька тижнів їдять хрусткий український огірок.

З початком відкритого грунту, огірки будуть коштувати копійки і зможуть вистояти лише ті виробники, які вчасно подбають про експортну складову і не будуть триматися за ціну!

Продовжуємо стежити за цінами з FreshBot:

Appstore

Google Play

Виконано за допомогою Disqus