Через 2 роки у продажу з’явиться робот для збирання огірків у теплицях

13 квітня 2019 35 0
Робот для збирання огірків
BeltechРобот для збирання огірків

Нідерландська фірма Beltech працює над створенням робота для збирання огірків і анонсувала його вихід на ринок у 2021 р. Повідомляє Traktorist.ua.

Наразі створений прототип для налагодження роботи всіх систем. Датчики сканують тривимірні зображення рослин, після чого в систему надходять високоякісні зображення листя, пагонів і огірків.

Цього робота створюють для збирання огірків, вирощених на високій шпалері в сучасних теплицях. Машина зрізає плоди з рослини за допомогою гарячого ножа, що запобігає поширенню інфекцій.

«Це самонавчальна машина: чим більше огірків вона збере, тим краще буде це робити. Якщо датчики виявляють якийсь дефект, про це повідомляється агроному або власнику теплиці. Потім робот запам'ятовує, що від нього вимагається», — йдеться у повідомленні.

За словами засновника компанії Річарда Віаллі, застосування робота дозволить скоротити кількість працівників, знизити ризик поширення інфекцій в теплиці і потребу в застосуванні пестицидів. Оптичні камери робота збирають інформацію, завдяки якій буде можливо з більшою точністю прогнозувати очікуваний урожай.

Читайте за темою: Вчені створили робота для транспортування винограду.

 

Виконано за допомогою Disqus