Німеччина передасть свій досвід українським аграріям

13 жовтня 2015 68 0
Німеччина передасть свій досвід українським аграріям
Німеччина передасть свій досвід українським аграріям

Україна і Німеччина підписали договір про створення демонстраційно-освітнього аграрного центру. Про це повідомляє Міністерство аграрної політики і продовольства.

Як уточнили в Мінагропроді, з української сторони договір підписав директор УкрНДІПВТ ім. Л. Погорілого Володимир Кравчук, з німецької — представник компанії GFA Consulting Group GmbH Анна Лісон-Кульке.

Згідно з документом провідні німецькі компанії представлять українській стороні новітні зразки сільськогосподарської техніки, перспективні високоврожайні сорти та засоби захисту. Також будуть дані рекомендації з реалізації енергозберігаючих та високорентабельних агротехнологій.

За рахунок допомоги Німеччини інститут навесні проведе демонстраційні посіви сільськогосподарських культур, зможе обладнати сучасні навчальні класи та майданчики.

Крім того, планується почати лекційні та практичні заняття з підвищення кваліфікації науково-педагогічних кадрів та студентів ВУЗів аграрного спрямування, а також спеціалістів і механізаторів український аграрних підприємств.

Виконано за допомогою Disqus