Аграрний фонд отримав кредитний рейтинг «стабільний»

24 квітня 2019 44 0
Аграрний фонд отримав кредитний рейтинг «стабільний»
agrofond.gov.ua

Національне рейтингове агентство «Рюрік» підтвердило довгостроковий кредитний рейтинг позичальника на рівні uaАА інвестиційної категорії з прогнозом «стабільний» для ПАТ «Аграрний фонд». Про це повідомила прес-служба Товариства.

Нагадаємо, у ПАТ «Аграрний фонд» наростили продаж добрив на 720%

Відповідно до Національної рейтингової шкали, затвердженої постановою Кабміну №665 від 26.04.2007 р., позичальник або окремий борговий інструмент з рейтингом uaAА характеризується дуже високою кредитоспроможністю порівняно з іншими українськими позичальниками або борговими інструментами. Прогноз «стабільний» вказує на відсутність передумов для зміни рівня рейтингу в найближчій перспективі.

Для визначення рейтингової оцінки було використано внутрішню інформацію Товариства і фінансову звітність за 01.01.2017 р. — 01.01.2019 р. включно, а також публічну інформацію та власні бази даних.

НРА відзначило позитиві фактори, які впливають на роботу Аграрного фонду — суттєве зростання обсягів реалізованої продукції протягом останніх років.

За результатами 2018 р. чистий дохід Товариства від реалізації продукції та послуг зріс до 6,86 млрд грн з 4,37 млрд грн за підсумками аналогічного періоду попереднього року.

Виконано за допомогою Disqus