Реклама

Петиція щодо захисту бджіл змінить сільське господарство Баварії

25 квітня 2019 52 0
Німеччина, під час акції по запуску петиції «Врятуйте бджіл»
nationalgeographic.comНімеччина, під час акції по запуску петиції «Врятуйте бджіл»

У німецькій Баварії петиція для впровадження важливих законодавчих змін значно вплине на сільське господарство регіону. Повідомляє nationalgeographic.com.

За однією зі змін фермери не зможуть знищувати живі огорожі та дерева, інша — створить недоторкану 5-метрову смугу землі вздовж берегів струмків та річок. Третя — до 2030 р. зробить сільськогосподарські землі Баварії на 30% органічними.

Організатори повідомляють, що петицію підписало більше мільйона громадян. Це перевищує необхідний 10% мінімум голосів виборців для прийняття петиції на розгляд в Ландтаг Баварії.

Ландтаг має або прийняти петицію, або запропонувати альтернативу на вибір виборцям, для чого потрібно організувати референдум.

Символом кампанії зі збору підписів стали бджоли, хоча організатори хочуть захистити не лише їх, а й інші види, які знаходяться на межі зникнення.

Читати за темою: Проект збереження карпатських бджіл отримає €66 тисяч підтримки.

Рух за підписання петиції створили Екологічна демократична партія, Партія Зелених та Баварська асоціація захисту птахів.

Петиція може змінити сільське господарство Баварії. Вона забороняє використовувати пасовища та сінокісні луги як орні землі. Буде заборонено косити до 15 червня 10% всіх лугів, щоб комахи мали змогу харчуватись дикими квітами.

Критики петиції, в тому числі фермерська федерація та міністр сільського господарства, звинувачують прихильників ініціативи в соціалізмі й плановій економіці та вважають, що це спроба розв’язати глобальну проблему їхнім коштом.

Після прийняття петиції у депутатів Ландтагу буде час її змінити для досягнення компромісу. Хоча прихильники ініціативи будуть триматись за її основну думку — фермерство має змінитись для збереження комах і птахів.

Виконано за допомогою Disqus