Україна розширить співпрацю з Францією в аграрній галузі

13 жовтня 2015 60 0
Україна розширить співпрацю з Францією в аграрній галузі
Міністерства аграрної політики і продовольства УкраїниУкраїна розширить співпрацю з Францією в аграрній галузі

Для українського агросектору є важливим розвиток фундаментальних партнерських відносин з Францією. Про це під час зустрічі з послом Франції в Україні Ізабель Дюмон заявив міністр аграрної політики і продовольства України Олексій Павленко, повідомила прес-служба Міністерства аграрної політики і продовольства України.

Сторони обговорили стан реформування аграрної галузі в Україні та актуальні напрямки співробітництва між країнами.

«Важливим елементом налагодження та поглиблення двостороннього співробітництва в аграрній сфері є діяльність українсько-французької робочої групи з питань сільського господарства. Наступне засідання групи попередньо заплановано на 17 листопада у Франції», — йдеться в повідомленні.

За словами міністра, велике значення для розширення співробітництва між країнами має залучення фінансової та технічної допомоги Франції та ЄС для реалізації спільних українсько-французьких проектів, зокрема щодо підтримки розвитку фермерських господарств, розвитку галузі насінництва, введенню географічних позначень.

У свою чергу, заступник міністра з питань євроінтеграції Владислава Рутицька зазначила, що для України важлива співпраця з французькою стороною у сфері охорони прав на сорти рослин.

Виконано за допомогою Disqus