За процедурою НАССР на елеваторі щорічно переглядатимуть політику та цілі

26 квітня 2019 36 0
За процедурою НАССР на елеваторі щорічно переглядатимуть політику та цілі
Kurkul.com

При впровадженні процедур НАССР на елеваторі повинні щорічно переглядати та оновлювати «Політику і цілі елеватора», навіть якщо в поточному році їх не збираються змінювати. Про це розповіла технічний експерт Світлана Фесенко в третій частині проекту «НАССР на практиці. Документація», яку Elevatorist.com випускає спільно з Alebor Group.

Контролювати цей процес повинен менеджер по системі безпеки.

«Якщо у компанії кілька елеваторів, не обов'язково вводити цю посаду на кожному з них. Наприклад, в Alebor Group всі три підприємства знаходяться під наглядом одного менеджера. Але на кожному зерносховище повинна бути обов'язково група з харчової безпеки (група НАССР), в неї входять виробничий, лабораторний персонал, персонал відділів закупівлі та продажу. Склад групи затверджується внутрішнім наказом. Кожне засідання групи протоколюється», — пояснила Світлана Фесенко.

За її словами, мати доступ до документів, контролювати, вносити зміни повинен лише один відповідальний. У методиці з управління документацією повинно бути вказано, хто має доступ, і хто має право вносити зміни в документи.

Читати за темою: Alebor Group продемонструє роботу системи НАССР на своїх елеваторах.

Виконано за допомогою Disqus