Реклама

Білоруси заробили $15 млн на незаконному постачанні українських сирів до Росії

28 квітня 2019 108 0
Білоруси заробили $15 млн на незаконному постачанні українських сирів до Росії
pixabay.com

Суд у білоруському Гомелі виніс вирок групі людей, які заробляли мільйони доларів на постачанні до Росії товарів, які там підпадають під санкції та заборонені до ввезення. Повідомляє ubr.ua.

Як повідомили в УВС Гомельського облвиконкому, учасники двох організованих злочинних груп засуджені до позбавлення волі на терміни від трьох до шести років, «в залежності від вини кожного». Число засуджених при цьому не уточнюється.

Засуджені розробили та реалізували схему, за якою фрукти з Туреччини й сири з України постачали до Білорусі, де оформляли на митниці.

На товар наклеювали нові етикетки, на яких значилися білоруські виробники, тоді продукцію відправляли в великі російські товарні мережі або російським підприємцям. Організатор однієї з груп з червня 2016 по березень 2017 р. уклав з росіянами контракти на суму $15,5 млн і відправив до Росії 154 партії турецьких фруктів і українських сирів.

Друга група займалася тільки сиром і встигла відправити в Росію 85 партій твердих сирів українського виробництва на суму $12 млн і €2 млн.

Читати за темою: Олександр Романов: Українські козячі сири мають шанс вийти на міжнародний ринок.

Виконано за допомогою Disqus