На Рівненщині сума аграрних розписок вже перевершила увесь минулий рік

30 квітня 2019 575 0
На Рівненщині сума аграрних розписок вже перевершила увесь минулий рік
Kurkul.comНа Рівненщині сума аграрних розписок вже перевершила увесь минулий рік

На Рівненщині сільськогосподарська галузь є найбільшим працедавцем серед населення. Водночас у порівнянні з минулим роком в області зросла кількість посівних площ. Про це повідомляє Kurkul.com з посиланням на radiotrek.rv.ua.

Як зазначив заступник голови облдержадміністрації Ігор Тимошенко, перший квартал для сільського господарства не є показовим, адже лише тривають посівні роботи.

«Зросли посівні площі озимих культур та інших рослин. В області було багато земель, які не використовувалися під сільськогосподарське виробництво. Зараз в низці районів їх вже немає. Нині в області залучили 1,3 мільярда гривень для проведення посівних робіт», — повідомив Ігор Тимошенко.

З минулого року на Рівненщині зросла підтримка виробників СГ-продукції. Зокрема, банки ввели систему аграрних розписок. Фермери можуть брати під розписку техніку, кошти у власників, в обмін на частину майбутнього урожаю, тощо.

Станом на кінець минулого року таких розписок уклали на 120 млн гривень. А усього за перші три місяці цього року в області вже уклали 16 таких договорів на суму 190 млн гривень.

Виконано за допомогою Disqus