Свинина втратила статус найпопулярнішого м’яса у світі

843
0
Свинина втратила статус найпопулярнішого м’яса у світі
pixabay.comСвинина втратила статус найпопулярнішого м’яса у світі

Цього року курятина має всі шанси стати найбільш споживаним у світі видом м’яса, випередивши свинину. Про це повідомляє meat-inform.com.

Нагадаємотваринники вимагають відкрити ринок експорту свинини до Китаю.

АЧС суттєво вплинула на чисельність свиней на 3 континентах і в 15 країнах. Очікується, що скорочення виробництва свинини у 2019 р. становитиме 14%. Існують навіть більш песимістичні прогнози.

«Скорочення поголів’я свиней в Китаї через АЧС призведе до великих потрясінь на світових ринках м’яса. Ціни на всі види тваринних білків зростуть. Найбільше від змін виграють навіть не експортери свинини, яких чекає шалений попит у КНР, а виробники птиці», — вважає старший аналітик Rabobank Крістін Мак-Кракен.

Експерт також зазначає, що Китай намагатиметься зменшити дефіцит м’яса на внутрішньому ринку не лише шляхом нарощування імпорту, а й за рахунок збільшення обсягів виробництва інших видів тваринного білка — курятини, яловичини, яєць та морепродуктів.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші фермерські новини України на нашій сторінці в Facebook, на каналі Telegram, а також підписуйтесь на Куркульський вісник.

Выполнено с помощью Disqus