Сезон овочів борщового набору 2019 розпочався з низьких цін

3 травня 2019 86 0
Сезон овочів борщового набору 2019 розпочався з низьких цін
izvestia.kiev.uaСезон овочів борщового набору 2019 розпочався з низьких цін

Сезон овочів «борщового набору» врожаю 2019 р. вже стартував. На гуртових ринках країни присутні всі позиції, за винятком моркви. Про це повідомляє «Інфо-Шувар».

Нагадаємо, морква стала лідером за темпами подорожчання овочів борщового набору 

Якщо ціни на «старі» овочі продовжують зростати, то вартість продукції нового врожаю знижується досить швидко.

За останній тиждень квітня ціни на ранній буряк в Україні знизилися на 14%, вартість ранньої цибулі зменшилася на 7%, рання картопля подешевшала майже на 40 %, а рання капуста впала в ціні більше, ніж в 2 рази.

Пропозиція раннього «борщу» формується із продукції вітчизняного виробництва та імпорту. Так, якщо ринок ранньої капусти сьогодні майже повністю зайняв вітчизняний виробник, то ринок ранньої цибулі — це суто імпортна продукція виробництва Узбекистан та Єгипет.

У структурі ринку ранньої картоплі частка вітчизняної продукції становить приблизно 20%. Частка раннього буряку українського виробництва складає приблизно 60%, імпорт переважно надходить із Узбекистану.

В порівнянні з минулим роком, ціни ранню капусту впали майже в 2 рази, а картопля вітчизняного виробництва подешевшала в 1,5 рази. Ціни на ранній буряк, поки що, тримаються на тому ж рівні цін, що і рік тому

Виконано за допомогою Disqus