Через негоду аграрії Львівщини та Тернопільщини частково пересіватимуть поля

7 травня 2019 1464 0
Через негоду аграрії Львівщини та Тернопільщини частково пересіватимуть поля
pixabay.comЧерез негоду аграрії Львівщини та Тернопільщини частково пересіватимуть поля

Зливи і град завдали істотної шкоди українським аграріям. За результатами опитування сільгоспвиробників Західної України стало відомо, що погіршення погодних умов наприкінці квітня-початку травня негативно вплинуло на розвиток і стан культур. Через це сільгоспвиробники планують частково пересівати пошкоджені негодою поля. Про це повідомляє zaxid.net.

Найбільше від негоди, зокрема сильної зливи з градом, постраждали господарства Тернопільської області, а також Коростенський район Житомирської області та Золочівський район Львівської області. За словами сільгоспвиробників, у даний час оцінити обсяг втрат досить складно, водночас вони вказували, що поля частково підтоплені, озимі культури побиті градом, а посіви із соняшнику, гороху й кукурудзи на зазначених вище територіях частково змило. Пересів на постраждалих ділянках полів буде проводиться після встановлення сприятливої ​​погоди.

Варто зазначити, що сільгоспвиробники інших районів і областей Західної України не фіксували погіршення стану посівів і оцінювали їх як добрий та задовільний.

Виконано за допомогою Disqus

Матеріали за темою