Реклама

У ЄС маркуватимуть продукти з урахуванням благополуччя тварин

9 травня 2019 32 0
У ЄС маркуватимуть продукти з урахуванням благополуччя тварин
hkfp.com

Федеральний міністр продовольства та сільського господарства Німеччини Юлія Кльокнер повідомила, що ЄС схвалив німецьку пропозицію щодо маркування продуктів тваринництва відповідно до умов утримання тварин.

Перші критерії були розроблені для свинини, пише Meat-Inform із посиланням на pig333.com.

Після трьох місяців розгляду Євросоюз схвалив пропозицію щодо маркування продуктів відповідно до показників добробуту тварин.

«Зараз розробляється відповідна постанова, яка описує конкретні вимоги та критерії для виробників продуктів тваринного походження. Очікується, що весь законодавчий процес завершиться наприкінці 2019 року, тому перші продукти з маркуванням жителі країн ЄС зможуть купити вже до середини-кінця 2020 року», — сказано в повідомленні.

Добровільна схема маркування повідомлятиме споживачів, що продукт, який вони купують, походить від тварин, вирощених відповідно до вимог щодо добробуту тварин. Традиційно такі вимоги перевищують мінімальні юридичні стандарти.

Маркування буде засноване на поділі продуктів на кілька категорій, зокрема, враховує вільний вигул тварин, спосіб та дистанцію транспортування тощо.

Виконано за допомогою Disqus