Реклама

Втрати сої через бур’яни можуть сягнути більше 50%

10 травня 2019 1237 0
Втрати сої через бур’яни можуть сягнути більше 50%

Недостатнє або несвоєчасне знищення щириці, гірчаків, лободи білої, пасльону чорного, амброзії й інших шкодочинних видів може призвести до втрат врожайності сої на рівні 50% і вище, ідеться в прес-релізі компанії UKRAVIT.

За словами експертів, контроль дводольних бур’янів у посівах сої — серйозний виклик для аграрія. Особливо на ранніх етапах росту і розвитку культури: у цей період рослини сої надзвичайно чутливі до конкуренції за світло, вологу, простір та елементи живлення з боку бур’янів.

Щоб забезпечити сої безконкурентне середовище, фахівці UKRAVIT рекомендують застосовувати двокомпонентний гербіцид контактно-системної дії Флагман Екстра (бентазон, 360 г/л + ацифлуорфен, 160 г/л).

«Завдяки двом діючим речовинам із різними механізмами дії Флагман Екстра забезпечує вдосконалений контроль надзвичайно широкого спектру небажаної рослинності у посівах сої — щириці, гірчаків, пасльону чорного, амброзії полинолистої, падалиці соняшника та ріпака, в тому числі, стійких до імідазолінів. При цьому про культурні рослини та їх послідовників у сівозміні можна не турбуватися: препарат є м’яким та селективним до рослин сої й не має післядії на наступні культури», — відзначає керівник агрономічного департаменту компанії Олександр Мигловець.

Препарат Флагман Екстра забезпечує комплексний захист посівів сої від однорічних і деяких багаторічних дводольних видів бур’янів. На відміну від гербіцидів на основі лише бентазона, здатен контролювати надзвичайно широкий спектр бур’янів, в тому числі, й найбільш проблемних.

Флагман Екстра має досить широке технологічне вікно застосування: від одного до чотирьох трійчастих листків культури. Як показали дослідження, за необхідності його можна застосовувати й по примордіальних листках сої, тобто до появи першого трійчастого листка у нормі 1,5 л/га.

При цьому не рекомендується застосовувати гербіцид під час тривалих періодів посухи, за надмірної вологості, або якщо соя перебуває у стресових умовах.

Максимальний ефект забезпечується при рівномірному покритті поверхні бур’янів робочим розчином, а також за умов бездощової погоди у перші шість годин після або до обприскування.

Виконано за допомогою Disqus