Ефективний захист кукурудзи забезпечують бакові суміші — експерт

13 травня 2019 75 0
Ефективний захист кукурудзи забезпечують бакові суміші — експерт

На початку вегетаційного періоду рослини кукурудзи розвиваються досить повільно, вони не можуть повноцінно конкурувати за ресурси із бур’янами. Так, керівник агрономічного департаменту компанії «UKRAVIT» Олександр Мигловець радить використовувати бакову суміш препаратів. Про це повідомила прес-служба компанії.

Читати більше: АгроЕкспедиція 2018 Кукурудза. Підсумки року

За його словами, велике значення має висів кукурудзи у чисте поле. Однак цього недостатньо, щоб забезпечити максимальну реалізацію генетичного потенціалу культури. Тому післясходові обробки з контролю забур’яненості, особливо в умовах 2019 р., мають бути неодмінним елементом вирощування кукурудзи.

«Для повноцінного знищення широкого спектру однорічних та багаторічних злакових і дводольних видів бур’янів у посівах кукурудзи компанія «UKRAVIT» рекомендує застосовувати бакову суміш Міладар, КС (нікосульфурон, 45 г/л) у нормі 1,25 л/га + Агент, СЕ (2,4-Д 2-етилгексиловий ефір, 452 г/л, у кислотному еквіваленті, 300 г/л + флорасулам, 6,25 г/л) у нормі 0,5 л/га + ПАР Тандем (0,15%). Вона ефективно знищує як вегетативну, так і підземну частину присутніх на полі бур’янів, що забезпечує суттєву прибавку врожайності порівняно до невчасно обробленого поля», — зазначив Олександр Мигловець.

Гербіцид Агент націлений на знищення широкого спектру однорічних (в т.ч., й стійких до 2,4 Д) і деяких багаторічних дводольних видів бур’янів. Його можна застосовувати з фази 3 до 7 листків культури (включно); при цьому він не має післядії на наступні культури у сівозміни і є безпечним для навколишнього природного середовища.

Міладар же контролює однорічні, багаторічні злакові і деякі дводольні бур’яни, в тому числі, найпроблемніші та спеціалізовані, — мишій (види), куряче просо, пирій повзучий, сорго алепське та інші.

Він має найширше «технологічне вікно» внесення серед існуючих гербіцидів — від 3 до 10 листків культури включно — і є надзвичайно толерантним до культури як за раннього, так і пізнього внесення. А поєднані в одній баковій суміші, ці два препарати забезпечують комплексне рішення проблеми забур’яненості посівів кукурудзи й сприяють суттєвій економії коштів на гербіцидних обробках.

Виконано за допомогою Disqus

+ 16° ... + 10°

Вітер

1.4м/с

Опади

3.9мм

Вологість

72%