Фермер зі Львівщини влаштував скотомогильник просто неба

14 травня 2019 10012 0
Фермер зі Львівщини влаштував скотомогильник просто неба
pixabay.com

У селі Товщів Пустомитівського районі Львівської області фермер скинув у відкриту яму десятки туш свиней. Повідомляє podrobnosti.ua.

За місцевою свинофермою у ямі з нечистотами лежить не один десяток свиней. Поруч кістки давно викинутих туш.

«Це є джерело страшних епідемій, яке в будь-який момент, за рахунок збудників переносників, може викликати величезні епідемії. В нас за останній рік в два рази збільшилася кількість мух», — розповів житель села Ігор Думанський.

Місцеві запевняють, що ще десятки кісток свиней лежать на полі, а під ногами нечистоти, від яких в селі чути сморід.

Голова селищної ради, до якої належить село Товщів, про скотомогильник не знає. А ось про нечистоти у полі відає. Він зауважив, що фермер встановлює спеціальне обладнання, щоб не витікала багнюка. Мовляв, з екологією доведеться ще трохи зачекати.

Читати за темою: На Тернопільщині ліквідували незаконний скотомогильник

Фермер Микола Паладійчук у коментарі повідомив, що нещодавно місцевий чоловік навмисне прорвав трубу, то ж нечистоти потекли у поле. Щодо туш свиней у ямі, особливого значення, каже, не надав.

«Я не знаю, там пару тих здохлих, я не пригадую скільки. Я то не зафіксовував. То для мене не є щось важливе. Я то закопаю бо дощі були і не було до під'їзду трактора», — розповів фермер.

Рештки тварин залишати серед поля забороняє закон. В області є спеціальний завод, що переробляє туші худоби. То ж тепер власнику підприємства загрожує штраф за завдані довкіллю збитки.

За мовчанку про нечистоти на полях також доведеться заплатити штраф голові сільради. А це щонайменше 1,7 тис. грн.

Виконано за допомогою Disqus

- 5° ... - 8°

Вітер

5.4м/с

Опади

3.8мм

Вологість

85%