Реклама

Тонни тваринних рештків викинули на Черкащині

25 червня 2019 1228 0
Тонни тваринних рештків викинули на Черкащині
viche.ck.ua

Минулого тижня на околиці Тального Черкаської області, жителі міста виявили декілька тонн решток корів, кіз та інших тварин. Місцеві жителі припускають, що це зробили власники бійні. Повідомляє viche.ck.ua.

«Вечірня прогулянка видалася не такою приємною, як хотілося. Біля маслозаводу, прямо на городи людям, на яких посіяна пшениця, хтось вивантажив цілу машину смердючих, напіврозкладених тушок корів. Купа кісток та копит. Хочеться сказати велике «дякую» таким людям, що ми маємо нюхати кожну ніч ці аромати, бо не знаю, як кому, але до моєї хати цей «шикарний» аромат доходить кожен вечір, ось уже як 3 дні», — повідомила тальнівчанка Людмила Бурлака.

За її словами, хто вчинив таке неподобство не бачила, але припускає, що це хтось в кого є ферми чи бійня.

Читати за темою: На Львівщині у кар’єр викинули свинячі рештки

Держпродспоживслужба вже зв'язалася з м'ясо-кістковим підприємством, які приберуть рештки тварин.

«Сьогодні підготую на міську раду інформаційний лист. Згідно Закону «Про побічні продукти тваринного походження, не призначені для споживання людиною» маю право за таке правопорушення скласти протокол на фізичну особу-підприємця. А там штраф від 5 до 50 мінімальних зарплат», — зауважила голова місцевої Держпродспоживслужби Наталія Галицька.

Посадовиця просить всіх, хто бачить як викидають тваринячі рештки, фотографувати і телефонувати їй і в поліцію, щоб можна було зафіксувати злочин. Без цього важко буде пред’явити звинувачення.

Нагадаємо, Червоноградська місцева прокуратура скерувала до суду два обвинувальні акти стосовно 29-річного жителя Жовківщини та її 28-річного уродженця, які підозрювалися в забрудненні земель відходами, шкідливими для життя, здоров’я людей та довкілля

Виконано за допомогою Disqus