Двох львів'ян судитимуть за незаконне захоронення тваринницьких відходів

22 червня 2019 158 0
Двох львів'ян судитимуть за незаконне захоронення тваринницьких відходів
ecomapa.gov.uaДвох львів'ян судитимуть за незаконне захоронення тваринницьких відходів

Червоноградська місцева прокуратура скерувала до суду два обвинувальні акти стосовно 29-річного жителя Жовківщини та її 28-річного уродженця, які підозрювалися в забрудненні земель відходами, шкідливими для життя, здоров’я людей та довкілля. Про це інформує Kurkul.com з посиланням на обласну прокуратуру Львівщини.

У прес-службі прокуратури Львівської області розповіли, що 12 червня цього року один із чоловіків вивіз рештки тваринного походження в урочище Станіслівка поблизу села Боянець та закопав. Аналогічні дії 13 червня вчинив і інший зловмисник.

«Унаслідок цього у ґрунті почали накопичуватись токсичні хімічні сполуки, хвороботворні бактерії та паразити, які можуть викликати захворювання та шкодять довкіллю. Дії правопорушників кваліфіковано за частиною 1 статті 239 Кримінального кодексу України (забруднення або псування земель), яка передбачає покарання у вигляді штрафу до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавленням права обіймати певні посади чи займатись певною діяльністю», — поінформували в обласній прокуратурі.

Виконано за допомогою Disqus

Київ

- 17° ... - 22°

Вітер

1.1м/с

Опади

0мм

Вологість

82%