Реклама

Українські фермери знизили ціну на торішню капусту

17 травня 2019 80 0
Українські фермери знизили ціну на торішню капусту
pixabay.com

Українські фермери змушені цього тижня знижувати ціни на торішню капусту. Цей факт учасники ринку пояснюють високою вартістю овочів. При цьому попит залишається на досить низькому рівні. В результаті фермери були змушені поступатися в ціні, щоб прискорити темпи збуту торішньої капусти. Повідомляє EastFruit.

Так, наразі капуста врожаю 2018 р. коштує 25-28 грн/кг ($0,95-1,06/кг), що в середньому на 7% дешевше, ніж в кінці минулого робочого тижня. При цьому продавці відзначають, що попит на продукцію залишається на досить низькому рівні, а роздрібні мережі купують торішню капусту лише для підтримки асортименту.

Читати за темою: Українські фермери почали реалізовувати ранні коренеплоди

Тим часом, в господарствах південного регіону і Закарпаття почалася масова реалізація капусти нового врожаю. Нині вона коштує 7-8 грн/кг ($0,27-0,30/кг), відзначаючи при цьому що попит на ранню продукцію залишається на досить високому рівні.

Варто зазначити, що сьогодні торішня капуста пропонується на українському ринку в середньому в 7 разів дорожче, ніж в аналогічний період минулого року. Що стосується цін на капусту нового врожаю, то на сьогоднішній день ця продукція надходить у продаж в середньому на 42% дешевше, ніж в середині травня 2018 р.

Виконано за допомогою Disqus