Завершується сезон реалізації минулорічної капусти

27 травня 2019 421 0
Завершується сезон реалізації минулорічної капусти
bioseeds.byЗавершується сезон реалізації минулорічної капусти

Минулого тижня більшість українських виробників завершили сезон реалізації білоголової капусти врожаю 2019 р. Про це повідомляє EastFruit.

Більшість оптових компаній і роздрібних мереж вже повністю перейшли на закупівлю ранньої капусти, в зв'язку з чим продавцям доводиться знижувати ціни на залишкові партії торішньої капусти до 20-25 грн/кг ($0,76-0,95/кг), що в середньому на 15% дешевше, ніж в кінці минулого тижня.

Минулого тижня також знизилася вартість ранньої капусти.  Головною причиною негативного цінового тренду стало сезонне збільшення пропозиції капусти нового врожаю. Однак різкого цінового спаду фермерам вдавалося уникнути за рахунок досить активного попиту як усередині країни, так і з боку експортерів.

Станом на 24 травня продажі цієї продукції в південних областях ведуться по 6-7 грн/кг ($0,23-0,27/кг). Фермери із Закарпаття пропонують ранню капусту по 5-6 грн/кг ($0,19-0,23/кг), що в середньому на 20% дешевше, ніж тижнем раніше.

Ціни на ранню капусту на українському ринку в середньому на 19% вищі, ніж в кінці травня минулого року. При цьому, багато гравців ринку не виключають, що знижувальному ціновий тренд в даному сегменті збережеться і надалі. Свою думку вони аргументують тим, що пропозиція білокачанної капусти врожаю 2019 р. зі кожним днем ​​буде продовжувати збільшуватися.

Виконано за допомогою Disqus

+ 26° ... + 20°

Вітер

3.5м/с

Опади

0мм

Вологість

49%