Реклама

Біорозкладний очищувач для овочів розробили в Аргентині

18 травня 2019 67 0
Біорозкладний очищувач для овочів розробили в Аргентині
pixabay.com

В Аргентині розробили новий очищувач для фруктів і овочів, який зменшує 99% бактерій і пестицидів. Крім того препарат біорозкладаний, що робить його безпечним для навколишнього середовища.Повідомляє zerno-ua.com.

Для отримання користі від овочів важливо правильно очищати їх перед прийомом їжі, щоб видалити залишки бактерій і пестицидів, оскільки їх присутність може порушити оптимальне функціонування організму.

Читати за темою: Каховський завод презентував машину для сортування ягід і м’яких плодів

«Спільно з національною компанією SME PAMPA TRADE SA ми розробили новий очищувач для фруктів і овочів, який зменшує 99% бактерій (лістерія, кишкова паличка і сальмонела) і пестицидів (хлорорганічні або карбаматів). Очищувач представлений в розпилювачі, перед прийомом їжі препарат необхідно змити водою», — розповіла су-шеф Технології харчових продуктів Національного інституту промислової технології (INTI, Аргентина) Еріка Стейсі.

Ще однією перевагою нового очищувача є те, що він дозволить збільшити термін зберігання фруктів та овочів як мінімум на 50%.

«Наступним кроком нашої роботи буде виробництво даного засобу для чищення на промисловому рівні, а також для домашніх господарств. Ми вже зв'язалися з мережами супермаркетів, які проявили інтерес до унікального продукту», — зазначив президент PAMPA TRADE SA Гектор Гардіа.

Виконано за допомогою Disqus