Реклама

Проведення аудиту допоможе запобігти рейдерському захопленню — адвокат

17 травня 2019 37 0
Сергій Пагер, керуючий адвокат Адвокатського бюро «Сергія Пагера»
Адвокатське бюро «Сергія Пагера» Сергій Пагер, керуючий адвокат Адвокатського бюро «Сергія Пагера»

Проведення анти рейдерського аудиту та побудова структури свого бізнесу покаже повноцінну картину та дії на упередження рейдерського захоплення. Про це повідомив керуючий адвокат Адвокатського бюро «Сергія Пагера» Сергій Пагер під час семінару «Земля та Захист агробізнесу у 2019 р».

Читати за темою: Нас рейдернули: практичні поради адвоката 

Учаники семінару дійшли висновку, що мішенями рейдерів стають не тільки підприємства з великими активами, а і малі аграрні підприємства, в тому числі і звичайні фермери. Різниця між ними лише час захоплення та інструменти для здійснення незаконних дій з боку третіх осіб.

Перший блок семінару, був присвячений земельним змінам та регулюванням відносин з землевласниками в 2019 р. Спеціаліст ГО «Агро Безпека України» Андрій Цимбаліст розповів про застосування законодавчих змін щодо обміну землею для створення єдиних масивів, меж фактичнoгo землекoристування, максимальних термінах емфітевзису, перспективах зняття мoратoрію на прoдаж земель сільськогосподарського призначення та багатo іншoго.

Фермери, які були присутні на заході,  розповіли про втрату свого майна під час несанкціонованого рейдерства в цьому році.

Виконано за допомогою Disqus