Фермер погодився виплатити компенсацію за мертвих бджіл

1188
0
Фермер погодився виплатити компенсацію за мертвих бджіл
Фермер погодився виплатити компенсацію за мертвих бджіл

Фермер з Одещини погодився виплатити пасічниками компенсацію за бджіл, які загинула від отруєння пестицидами. Про це повідомляє «Траса Е-95».

Нагадаємо, у селі Василівка Болградського району загинуло понад 2 млн бджіл. Причина — обробіток рапакових полів місцевим фермером. Як уже з'ясувала комісія, посіви ріпаку обробляли отрутою проти комах. Вона не заборонена, але використовувати її можна лише до або після цвітіння.

Читати за темою: Як уникнути отруєння бджіл? Покрокова інструкція

Постраждалі бджолярі зустрілися з керівником ПСП «Агропродукт» Георгієм Калаяновим. Сторони обговорили проблему і розмір компенсації по відшкодуванню збитків.

«Ми з одного села, нам не потрібні конфлікти. А тому обговорили проблему і домовилися про суму компенсації за завдані збитки. В майбутньому будемо доводити до відома всіх, в тому числі і ЗМІ і будемо обережні при обробці полів», — сказав фермер.

Один з потерпілих бджолярів, Олександр Червенков, підтвердив, що розмова була конструктивною, досягнута домовленість про співпрацю і недопущення подібних ситуацій. Тому в той же день бджолярі забрали свою заяву, направлену до правоохоронних органів

Дізнавайтесь першими найсвіжіші фермерські новини України на нашій сторінці в Facebook, на каналі Telegram, а також підписуйтесь на Куркульський вісник.

Выполнено с помощью Disqus