Реклама

Американці випустили веганське морозиво зі шпинатом

2 червня 2019 32 0
Американці випустили веганське морозиво зі шпинатом
pixabay.com

У Нью-Йорку випустили лімітовану серію морозива зі шпинатом на честь 90-річчя мультиплікаційного моряка Папая, великого любителя цього різновиду овочевої зелені і Тижня флоту. Повідомляє agrarii-razom.com.ua.

Морозиво зі шпинатом — веганський продукт на безмолочній основі. Офіційна назва морозива — «Popeye's Fleet Treat», і, крім веганскої основи, включає такі інгредієнти як оливкова олія, куркума і морська сіль. Результатом є солоно-солодкий смак продукту і насичений аромат.

«Коли нам представили можливість співпрацювати з таким брендом, як Моряк Папай, ми хотіли створити особливий продукт, оскільки цей персонаж отримує сили від вживання великої кількості шпинату», — розповіла керівник відділу досліджень розвитку в Van Leeuwen Ice Cream Еллі Зітсман.

Читати за темою: Морозиво з гострим перцем хабанеро виготовляють овочівники з Японії

Вона зауважила, що їхня веганська основа для морозива багата поживними речовинами і білком, так як зроблена з сирого кешью, кокосових вершків, сирого органічного кокосового масла, чистого какао-масла і органічного тростинного цукру.

Старт продажів почнеться з 2 червня і триватиме 2 тижні, так що бажаючим спробувати ці ласощі доведеться діяти швидко і розщедритися, так як десерт коштує досить дорого. За одну кульку потрібно заплатити $5,75, за дві — $7,75, а за три кульки — $9,75.

Виконано за допомогою Disqus