Судитимуть рецидивістів, яких затримали миколаївські фермери

31 травня 2019 600 0
Судитимуть рецидивістів, яких затримали миколаївські фермери
myk.gp.gov.ua

Вознесенською місцевою прокуратурою здійснено процесуальне керівництво у кримінальному провадженні стосовно групи крадіїв, які вчинили ряд крадіжок на території Доманівського та Братського районів Миколаївщини. До угруповання входили 5 жителів Одеси. Повідомляє Вознесенська місцева прокуратура.

Дії зловмисників кваліфіковано за ч.3 ст.185 КК України (таємне викрадення чужого майна, вчинене повторно за попередньою групою осіб).

Обвинувальний акт стосовно вказаних осіб 27 травня 2019 р. скеровано до Арбузинського районного суду для розгляду по суті.

Нагадаємо, 12 грудня 2018 р. місцеві фермери помітили підозрілий автомобіль Honda іноземної реєстрації, який декілька днів їздив по вулицях села. Як тільки чоловіки наблизилися до легковику, водій з пасажирами втекли. Фермери покликали на допомогу інших місцевих жителів і повідомили про інцидент в поліцію.

Через кілька годин поліцейські, з допомогою фермерів та місцевих жителів затримали злодіїв біля с.Воронівка Вознесенського району.

З автомобіля одеситів поліцейські вилучили відмички, ломи, рукавички та інші знаряддя злочину.

Затримані особи неодноразово потрапляли в поле зору правоохоронців і затримувалися за вчинення злочинів, в тому числі майнової спрямованості — розбійні напади та крадіжки.

Виконано за допомогою Disqus