Додаткові фунгіцидні обробки збережуть врожай плодових і винограду

3 червня 2019 79 0
Додаткові фунгіцидні обробки збережуть врожай плодових і винограду
Додаткові фунгіцидні обробки збережуть врожай плодових і винограду

Цьогорічні погодні умови сприяли розвитку патогенів, які можуть суттєво пошкодити врожай. Як відзначають експерти «UKRAVIT», велике значення для отримання щедрого врожаю плодових у цьому році мали профілактичні обприскування. Про це повідомила прес-служба компанії.

Але профілактики може бути замало, тому потрібно постійно моніторити стан плодових дерев і винограду й, за необхідності, проводити додаткові фунгіцидні обробки.

«Плодові дерева цього сезону сильно потерпають від борошнистої роси, парші та кучерявості листя, виноград — від чорної плямистості; крім того, є високий ризик ураження лоз оїдіумом. Щоб захистити культури від існуючих захворювань і попередити потенційні загрози, ми рекомендуємо застосовувати фунгіцид Джек Пот (пенконазол, 100 г/л + дифеноконазол, 200 г/л). Він не тільки ефективно знищує патогенів, а й проявляє тривалу системну дію. А завдяки покращеній формуляції швидко поглинається, що зменшує ризик змиву дощем. При цьому препарат не викликає резистентності у патогенів», — повідомили у компанії.

Джек Пот відмінно переноситься плодовими і виноградом. Більше того, його застосування сприяє покращенню якості продукції і збільшенню кратності плодових формувань. А завдяки високій ефективності дії кількість обробок на сезон скорочується, що зменшує пестицидне навантаження на культурні рослини та екологію в цілому, а також сприяє економії коштів.

Виконано за допомогою Disqus