Реалізація амарантової олії у світі перевищує $500 млн

409
0
Реалізація амарантової олії у світі перевищує $500 млн
agroselprom

Все більше українських фермерів цікавляться амарантом. Рентабельність його вирощування є досить високою, а попит набагато перевищує пропозицію. Перспективною і високомаржинальною є галузь переробки амаранту. Щорічні обсяги реалізації лише амарантової олії у світі перевищують $500 млн. Повідомляє AgroTimes.

За словами голови Асоціації виробників амаранту та амарантової продукції Олександра Дуди, 86% амарантової олії використовується в фармацевтичній промисловості та 14% — в косметичній.

Читати за темою: Посівні площі під амарантом в Україні зросли у 5 разів

Крім цього, продуктом повсякденного харчування є шліфована амарантова крупа, а амарантове борошно можна використовувати в будь-яких безглютенових сумішах, хлібобулочних, макаронних та кондитерських виробах.

«Уже в багатьох містах та населених пунктах України випікають хліб з додаванням амарантового борошна, який, до речі, має приємну властивість — довго не черствіє», — додав Олександр Дуда.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші фермерські новини України на нашій сторінці в Facebook, на каналі Telegram, а також підписуйтесь на Куркульський вісник.

Выполнено с помощью Disqus