Сканія Україна пропонує оновлену вантажівку для аграрного сектору

13 вересня 2019 174 0
Сканія Україна пропонує оновлену вантажівку для аграрного сектору
Сканія Україна пропонує оновлену вантажівку для аграрного сектору

Компанія «Сканія Україна» пропонує оновлену модель вантажівки Silverline G440XT, яка призначена для перевезень у аграрному секторі. Про це повідомляє Traktorist.ua.

Scania Silverline G440XT є тягачем нового покоління з пакетом XT. Вантажівка оснащена 13-л двигуном потужністю 440 к.с. з нормою викидів Євро 5 і системою очищення відпрацьованих газів SCR. Крутний момент становить 2300 Нм.

У кабіні Scania Silverline G440XT розміщене одне спальне місце, кондиціонер, магнітола, електросклопідйомники, електрорегулювання дзеркал, холодильник об’ємом 30 л, 2 подушки безпеки. Пакет XT включає 150-мм сталевий бампер та раму підвищеної міцності.

По центру бампера знаходиться буксирувальний палець, розрахований на тяглове зусилля до 40 т. Також до пакета ХТ входять захисні решітка на фарах, підсилений корпус та кріплення дзеркал.

В залежності від комплектації, з керма здійснюються управління мультимедійними засобами, бортовим комп’ютером, опцією утримання на спуску, додатковими системами Cruise control та адаптивний Cruise control.

Саме цій вантажівці був присвячений «Дир-Дир Test», зі свіжого випуску якого ви дізнаєтесь, як пройшла нашу перевірку Scania Silverline G440XT з напівпричепом Wielton Weight Master та що про цю вантажівку скажуть досвідчені водії.

Виконано за допомогою Disqus