В Україні вперше продали вантажівку Scania V8

28 червня 2019 89 0
Scania
Тягач Scania S730 V8Scania

На території дилерського центру «Сканія Київ» 26 червня 2019 р. відбулася передача тягача Scania S730 V8 Євро 6 компанії «БВА». Це перше постачання в Україні вантажівки Scania V8. Повідомляє Traktorist.ua.

Вантажівка Scania S730 V8 оснащена найпотужнішою версією двигуна 730 к.с. з крутним моментом 3500 Нм, коробкою GRSO 925 (Оптикруз) та ретардером R4100D. Також є система Active Prediction (перемикання передач по GPS), система утримання у смузі руху, система екстреного гальмування АЕВ+.

Тягач Scania S730 має найвищу та найпросторішу S-кабіну з рівною підлогою та двома спальними місцями. Всередині кабіни є поворотне сидіння пасажира, магнітола з екраном та навігацією, рація, холодильник, кавоварка, розкладний столик, автономний додатковий фреоновий кондиціонер, тримач для планшету, підзарядка АКБ від розетки 220 В, обігрівач кабіни 6 кВт, шкіряний салон з вентиляцією сидінь.

Оформлення салону виконано в ексклюзивному чорному кольорі з червоними смугами, розробленому лише для продуктів Scania V8. Кабіна пофарбована у темно-синій колір металік.

«Вантажівки Scania V8 в усьому світі цінують за унікальне поєднання високої продуктивності, ефективності, паливної економічності та комфорту водія. За 50 років вони створили свою власну нішу та стали беззаперечним преміям продуктом транспортної індустрії. Клієнти обирають їх, керуючись, насамперед, раціональними аргументами, однак емоції теж відіграють важливу роль. Бути власником Scania V8 — це почесно та престижно», — підкреслив директор з продажу «Сканія Київ» Андрій Бєльдєй.

Автопарк компанії «БВА» складається із 10 автопоїздів, 4 із яких марки Scania. Підприємства почали співпрацю у 2017 р. із придбання першого тягача Scania R480 Topline.

«Scania V8 — це, мабуть, мрія будь-якого перевізника. У мене була змога випробувати цей автомобіль минулого року у демо-центрі Scania у Швеції під час презентації нового покоління вантажівок. 60 т вантажу не відчуваються взагалі, просто отримуєш насолоду від плавного ходу та приємного звуку мотору. Колеги з інших країн, особливо з Італії, давно рекомендували Scania V8 за блискучі ходові якості та економічні показники. Цього року завод запропонував спеціальні умови на придбання продуктів V8 з нагоди 50-річного ювілею, я вирішив скористатися такою можливістю, цей автомобіль стане флагманом нашого автопарку», — зазначив власник та директор компанії «БВА» Валентин Бондаренко.

Читати за темою: Сканія Україна презентувала вантажівку G440XT для аграрного сектору

Виконано за допомогою Disqus