На Миколаївщині у держвласність повернули с/г землі вартістю 470 тисяч грн

13 червня 2019 47 0
На Миколаївщині у держвласність повернули с/г землі вартістю 470 тисяч грн

Миколаївська місцева прокуратура повернула до держвласності земельну ділянку вартістю 470 тис. грн. Зазначену ділянку площею 20 га незаконно використовувало фермерське господарство. Повідомляє прес-служба прокуратури Миколаївської області.

Ділянка розташована в межах території Галицинівської сільської об’єднаної територіальної громади Вітовського району.

Рішенням Господарського суду Миколаївської області задоволено позов керівника Миколаївської місцевої прокуратури №2 в інтересах держави в особі Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області до фермерського господарства про повернення у розпорядження держави зазначену земельну ділянку для ведення селянського (фермерського) господарства.

Підставою для пред’явлення позову слугувало те, що фермерське господарство, всупереч вимог земельного законодавства, після смерті постійного користувача земельної ділянки продовжувало тривалий час використовувати її без правовстановлюючих документів.

Наразі судове рішення у господарській справі виконане — земельна ділянка за актом приймання-передавання повернена у розпорядження держави в особі Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області.

Читати за темою: Фермер поверне земельну ділянку за несплату оренди

Виконано за допомогою Disqus

+ 21° ... + 16°

Вітер

2.4м/с

Опади

0мм

Вологість

61%