В США представили технологію вирощування «екокурей»

15 червня 2019 170 0
В США представили технологію вирощування «екокурей»
pixabay.com

Нова американська компанія Cooks Venture обіцяє вивести на ринок курятину, вирощування якої, за словами представників фірми, змінить світ. Курей на підприємствах компанії годуватимуть лише кормами, вирощеними за технологіями регенеративного сільського господарства. Повідомляє Meat-Inform.

Cooks Venture — це група фермерів, кухарів і професіоналів харчової промисловості, яких не задовольняє нинішня система харчування, забруднення ґрунтів, надмірне використання лікарських препаратів у м’ясній промисловості та ін.

У господарствах компанії самостійно вирощують екологічно чисті та кліматично нейтральні корми для «екокурей». Технологія на основі використання фотосинтезу і здорової ґрунтової мікробіології, дозволяє зменшити виділення парникових газів.

Фірма співпрацює з ученими, які вимірюють рівень вуглецю у ґрунті та враховують інші біологічні фактори на фермі в Арканзасі, де вирощують корми для птахів.

Нова компанія планує виробляти 200 тис. курчат на тиждень, або 10 млн щорічно. У Cooks Venture повідомляють, що прагнуть створити таке виробництво, яке б дозволяло людям не відмовлятися від м’яса і при цьому рятувати світ від глобального потепління.

Cooks Venture також планує купувати корм у регіональних виробників, які дотримуються регенеративних методів ведення сільського господарства. Тобто, застосовують органічні добрива, використовують сівозміни, підвищують біорізноманіття шляхом відновлення водно-болотних угідь і посадки дерев і зменшують використання пестицидів завдяки практиці комплексної боротьби зі шкідниками.

Коментувати
Виконано за допомогою Disqus