Реклама

Урожай не менше 4 т/га — АгроЕкспедиція Ріпак на Хмельниччині

20 червня 2019 185 0
Урожай не менше 4 т/га — АгроЕкспедиція Ріпак на Хмельниччині
Урожай не менше 4 т/га — АгроЕкспедиція Ріпак на Хмельниччині

У підприємстві «Агро-Юг В», що працює у Волочиському районі Хмельницткої області, очікують отримати урожайність ріпаку на рівні 4 т/га. Про це повідомив заступник директора з рослинництва «Агро-Юг В» Анатолій Козак під час другого дня АгроЕкспедиції Ріпак-2019.

Господарство робить ставку на інтенсивну технологію вирощування озимого ріпаку. Саме завдяки інноваційному виробничому підходу в «Агро-Юг В» стабільно збирають від 3 до 3,5 т/га. На окремих полях в успішні сезони уже збирали навіть по 4,5 т/га. Тож цього року заслужено замахнулися не менше ніж на 4 т/га. При цьому, рентабельність культури у господарстві оцінюють на рівні 50%.

На полях компанії висівають шість гібридів популярних виробників насіння. Також тут закладають демонстраційні ділянки багатьох новинок на ринку. Проте Анатолій Козак вважає, що кожен із гібридів, представлених на українському ринку, насправді в умовах конкретного регіону має відносно рівний потенціал врожайності.

Близько третини посівів озимого ріпаку в «Агро-Юг В» займають гібриди Limagrain. Так, Анатолій Козак переконаний, що саме посіяні на полях компанії гібриди Арсенал та Артога цьогоріч дадуть очікувані 4 т/га.

«Гібриди LG навіть при пізніх строках посіву та нестачі вологи восени дають можливість отримувати гарний результат. А генетична стійкість до осипання дозволяє збільшувати період збирання озимого ріпаку більше ніж на 10 днів, коли нестабільний клімат може спричинити втрату врожаю від 20 аж до 80% », — говорить регіональний менеджер «Лімагрейн Україна» Ігор Стояновський.

 

Виконано за допомогою Disqus