Реклама

В Україні змінили порядок ідентифікації та реєстрації свиней

28 червня 2019 198 0
В Україні змінили порядок ідентифікації та реєстрації свиней
pixabay.com

В Україні з 22 червня набув чинності наказ Міністерства аграрної політики та продовольства від 10 травня 2019 р. «Про затвердження змін до порядку ідентифікації та реєстрації свиней». Повідомляє прес-служба Держпродспоживслужби.

Згідно з повідомленням, для забезпечення належного обліку поголів'я і контролю епізоотичної ситуації в країні з набуттям чинності змін реєстраційну картку господарства необхідно завіряти у спеціаліста державної установи ветеринарної медицини, під контролем якого знаходиться господарство.

«Це не потребує оформлення або отримання додаткових документів, що скоротить втрати часу власника», — відзначили в прес-службі.

Крім того, для підвищення якості засобів ідентифікації документ встановлює чіткі вимоги до бирки для ідентифікації та реєстрації свиней. При цьому у відомстві зазначили, що здійснювати повторну ідентифікацію тварин, які ідентифіковані вушними бирками старого зразка, не потрібно.

«У разі втрати вушної бирки попереднього зразка заміна буде здійснюватися вушною биркою нового зразка, але з тим самим ідентифікаційним номером, який був на попередній», — підкреслили у відомстві.

У прес-службі додали, що відомство також внесло зміни до форми звіту про наявність і рух поголів'я свиней в господарстві для полегшення системи звітності в рамках періодичної інвентаризації поголів'я свиней в господарстві.

Нагадаємо, реєструвати та видавати паспорти ВРХ тепер будуть по-новому

Виконано за допомогою Disqus

Реклама
Матеріали за темою