На Дніпропетровщині викрили хабарників районного відділу Держгеокадастру

5 липня 2019 388 0
На Дніпропетровщині викрили хабарників районного відділу Держгеокадастру
informator.newsНа Дніпропетровщині викрили хабарників районного відділу Держгеокадастру

Поліція Дніпропетровської області викрила корупційну схему у районному відділі Держгеокадастру. Схему організували начальник відділу та його заступник, а також у якості посередника залучили техніка міськрайонного виробничого відділу Дніпропетровської регіональної філії ДП «Центр земельного державного кадастру». Про це повідомляє Управління захисту економіки в Дніпропетровській області у Facebook.

«За виготовлення землевпорядної документації, встановлення – відновлення меж 4-х земельних ділянок на території району керівництво відділу вимагало $9 тис. 10 тис. грн неправомірної вигоди», — йдеться у повідомленні.

Долари громадянин повинен був передати посереднику, а гривні — перерахувати на картковий рахунок заступника начальника відділу.

«3 липня, після одержання $7 тис. хабара та розподілу коштів усі фігуранти були затримані. Раніше було задокументовано факт одержання $2 тис. та факт перерахування 10 тис. грн на вказаний картковий рахунок», — йдеться у повідомленні.

Правоохоронці вилучили документацію з відповідними резолюціями та, отримані у якості неправомірної вигоди, кошти.

Наразі начальник відділу Держгеокадастру одного з районів, його заступник та посередник затримані у порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України. Вирішується питання щодо повідомлення фігурантам про підозру за ч. 3 ст. 368 КК України та обрання їм запобіжного заходу.

Виконано за допомогою Disqus