Першу заступницю обласного Держгеокадастру затримали за хабарництво

31 липня 2019 308 0
Першу заступницю обласного Держгеокадастру затримали за хабарництво
informator.newsПершу заступницю обласного Держгеокадастру затримали за хабарництво

Поліція затримала першу заступницю управління Держгеокадастру в Донецькій області за вимагання хабара. Про це повідомила прес-служба ГУ НП в області.

Вона вимагала кошти за вирішення питання щодо виділення земельних ділянок для ведення особистого господарства. Сума коливалася від $200 до $250/га в залежності від розташування ділянки та матеріального стану громадян.

Під час проведення слідчо-оперативних заходів було задокументовано факт вимагання $1,2 тис. неправомірної вигоди за вирішення земельного питання, а саме виділення у власність 6 га землі.

У вівторок, 30 липня, оперативники Управління захисту економіки в Донецькій області Національної поліції за процесуального керівництва прокуратури Донецької області затримали посадову особу під час одержання обумовленої суми неправомірної вигоди.

Фігуранта затримано в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України.

Досудове розслідування проводиться в межах кримінального провадження, відкритого за ч.3 ст. 368 (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.

Виконано за допомогою Disqus